Załóż Czerwoną Sukienkę i Odzyskaj Siebie!

Zapraszam Cię na roczną przygodę, w trakcie której dokonasz metamorfozy swojego ciała.
                                 Iwona Alakai

Oto, co się stanie, jeśli wprowadzisz w życie mój program:

Odzyskasz kontrolę nad swoim apetytem
Przestaniesz być ciągle głodna
Zaczniesz mniej jeść
Odkryjesz jakie emocje stoją za twoją nadwagą
Uznasz je i usuniesz je
Dasz swojemu ciału pozwolenie, aby zaczęło szczupleć
Przestaniesz stresować się dietą
Rozluźnisz się!
Zaakceptujesz siebie z takim ciałem, jakie masz, a następnie..
Zaobserwujesz, jak twoje ciało z łatwością zrzuca zbędne kilogramy 🙂
A na koniec założysz nową, czerwoną sukienkę, tyle że o kilka rozmiarów mniejszą!

Dla kogo jest ten kurs:

Jeśli przez lata próbowałaś różnych diet i ciągle po początkowych sukcesach dopadał Cię efekt jo-jo - zdecydowanie i na 100% jest to program dla Ciebie.
Jeśli na samą myśl o odchudzaniu przybierasz na wadze, to znajdziesz tutaj odpowiedź, dlaczego tak się dzieje i jak temu zapobiec.
Jeśli przytyłaś w czasie ciąży i masz teraz trudność, żeby wrócić do swojej wcześniejszej wagi - to ten coaching bardzo ci pomoże.
Jeśli straciłaś już wszelką nadzieję, bo masz poczucie, że “tyjesz z powietrza” i nie ważne, ile jesz, to waga i tak rośnie - to właśnie tutaj dowiesz się, dlaczego tak jest i co można na to poradzić.
Jeśli masz napady głodu, jesz i nie możesz przestać i sama się dziwisz, co takiego się z tobą dzieje, że twoja wolna wola znika w obliczu jedzenia - jest to miejsce dla ciebie.
Jeśli trzymasz jakąś zdrową dietę, ale od czasu do czasu masz ochotę na słodkie i .. no wiesz, podjadasz troszkę, niby nie dużo, ale potem okazuje się, że jednak ma to wpływ na twoją wagę - tutaj dowiesz się, o co chodzi twojej podświadomości z tym słodkim smakiem.
Z coachingu będzie zadowolony każdy, kto ma problemy zdrowotne wynikające lub powiązane z otyłością: insulinooporność, cukrzyca, problemy z tarczycą, ze stawami, dna moczanowa, stłuszczenie wątroby, czy zaburzenia jelitowe.
Jest to też dobry wybór dla kobiet w okresie menopauzy, bowiem powszechnie wiadomo, że w tym wieku, z powodu zmian hormonalnych, jeszcze trudniej jest utrzymać zgrabną sylwetkę.
Jeśli nie masz czasu na układanie menu, wymyślanie posiłków i liczenie kalorii, to ten Coaching jest także dla Ciebie, ponieważ zwolni Cię z myślenia o tym wszystkim, co i ile powinnaś jeść.
Jeśli liczysz się z każdą złotówką, to jest to miejsce dla Ciebie, ponieważ gdy usuniesz z jedzenia swoje emocje i uprościsz menu, zobaczysz całkiem spore oszczędności w swoim portfelu. Ja wydaję teraz na jedzenie ok. 40% mniej, niż wcześniej, a to daje zaoszczędzoną całkiem sporą kwotę w każdym miesiącu.
Z coachingu będą też zadowolone osoby, które mają już jakąś wiedzę na temat zdrowego odżywiania, czy uwarunkowań psychicznych otyłości, jednak brakuje im przysłowiowej kropki nad i, tego małego elementu, który spowoduje, że ich waga wreszcie ruszy w dół.
No i z pewnością, ale to chyba oczywiste, ten coaching to przysłowiowy “must have” dla każdego, kto pracuje z ludźmi, czyli dla dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów, coachów i wszystkich tych, którzy pomagają ludziom dochodzić do zdrowia, czy to fizycznego, czy też psychicznego..

Czy ten program jest trudny?

- Nie. Przez cały proces prowadzę Cię za rękę. Dzięki temu na każdym etapie będziesz wiedziała co robić, z jaką emocją pracować i w jaki sposób ją uwalniać.

Czy mogę zadawać pytania, jeśli coś nie będzie dla mnie jasne, albo czegoś nie zrozumiem?

- Tak. Jeśli kupujesz Pakiet VIP albo Pakiet Premium, masz dostęp do grupy na Facebooku i do konsultacji na Zoom. W każdym momencie procesu możesz zadawać pytania, a ja będę rozwiewać pojawiające się wątpliwości na bieżąco.

Czy muszę zmienić dietę?

- Tak. Trzeba wyrzucić z diety cukier. Ale to nie będzie problemem, jeśli usuniesz emocjonalne powody, dla których twoje ciało potrzebowało być większe.

Czy trzeba będzie ćwiczyć?

Nie. Ćwiczenia fizyczne nie są wymagane. Swobodnie można schudnąć nie ćwicząc w ogóle. Dobrze jednak jest się trochę poruszać np. chodzić na spacery lub uprawiać taki rodzaj ruchu, który lubisz np. można grać w ping ponga, chodzić na basen lub, jeśli lubisz, ćwiczyć jogę.


Zapraszam Cię do zamkniętej grupy na Facebooku

W grupie na Facebooku możesz na bieżąco zadawać pytania i dzielić się swoimi wątpliwościami, ale też sukcesami. Możesz umieszczać tu swoje zdjęcia, wymieniać się przepisami oraz poznawać koleżanki, które tak jak Ty, są w procesie odzyskiwania siebie.

Tutaj również umieszczam cotygodniowe zadania do wykonania. Zobaczysz, że są bardzo inspirujące! 

Na grupie ogłaszam również terminy konsultacji na Zoom oraz umieszczam wszystkie potrzebne linki.

Grupa działa cały czas.

Zapraszam!

Moja przemiana po 9 miesiącach:

W lipcu 2022r. ważyłam 105 kg, a na tych zdjęciach z kwietnia 2023 - 74 kg.

Jeśli zaczniesz dzisiaj, to za pół roku lub najdalej za rok wszyscy będą podziwiać twoją metamorfozę tak, jak teraz podziwiają moją.

Zobacz sama - te zdjęcia dzieli równo rok👇🏻👇🏻👇🏻

Ty też tak możesz!

Jeśli nic nie zrobisz – pozostaniesz tu gdzie jesteś razem ze swoją nadwagą.
Ale to byłoby bardzo smutne i nie chcemy tego!

Dołącz do fanek Idealnej Figury i odzyskaj siebie!

Ja mam już swoją idealną figurę. Teraz czas na Ciebie!

Ważyłam się dziś i właśnie schudłam 40-ty kilogram!

Zaczynałam od >> 105 kg, a dziś ważę zaledwie >> 65 kg!

Cały proces transformacji zajął mi 15 miesięcy.

Odzyskałam siebie i mam patent na to, jak być szczupłą cały czas i nie wpadać w efekt jo-jo.

Ty też tak możesz!

PS. Zdjęcia z wyjazdu do Włoch (poniżej) były robione w październiku 2023r.

"Obecnie u mnie 9 kg odzyskanej siebie"

Kurs ,,Odzyskaj swoją idealną figurę” to połączenie pracy z ciałem i z podświadomością. 

Duet idealny, ale i wymagający zagłębienia się w czeluście otchłani emocji i odczuć, do których czasami nie chcemy wracać.

To praca z akceptacją ciała i zgoda na zmiany jakie zachodzą podczas trwania kursu.

Obecnie u mnie 9 kg odzyskanej siebie.

Każde spotkanie na kursie uczy mnie innego spojrzenia na moje ciało, na mój sposób odżywiania, na emocje i odczucia związane z przeżytymi sytuacjami życiowymi. Czuję, że rozwiązał się worek z akceptacją i zaufaniem, że jestem na właściwej drodze odzyskiwania idealnej figury – do odzyskiwania Siebie.
Dziękuję Iwonko.

"Przestałam jeść impulsywnie i mam więcej czasu dla siebie i rodziny"

Przestałam jeść impulsywnie.

Poznałam podświadome konflikty, które do tej pory kierowały moim zachowaniem. Dzięki medytacjom uwolniłam je.

Mam jeszcze dużo, bo na tappingach ciągle płaczę i ziewam, ale uwolniłam się od zajadania emocji, nie mam już tyle zachcianek i nie podchrupuję byle czego.

Aktualnie jem 2 - 3 posiłki, a przygotowywanie ich w końcu jest dla mnie prostą czynnością. Tym samym zyskałam więcej czasu dla siebie i rodzinki.

Oczywiście już widzę efekty kursu i powrót do swojej idealnej sylwetki.
Polecam! 💚💚💚💚

Twój zakup jest całkowicie bezpieczny!


Oto Twoja Gwarancja satysfakcji:


Jak to działa? Jestem z Tobą szczera. 

Wiem, jak olbrzymią wiedzę przekazuję w kursie i wiem też, że jeśli zastosujesz się do moich wskazówek, na pewno schudniesz. 


Zdarzają się jednak sytuacje, w których pomimo najlepszych chęci, nie można wprowadzić odpowiednich zmian

lub twoje konflikty mogą okazać się tak obezwładniające, że bez specjalistycznej pomocy się nie obędzie. 


Dlatego mam dla Ciebie 100% gwarancję satysfakcji! 


Jak już wiesz, żeby schudnąć trzeba się rozluźnić, dlatego musisz mieć zapewnione właściwe warunki do rozpoczęcia swojej przygody życia. 


Umowa jest taka: 


Ja daję ci wiedzę, a Ty ją wdrażasz w życie krok po kroku. Przechodzisz ze mną przez wszystkie moduły kursu, robisz wszystkie zadania i jeśli po 20 tygodniach uznasz, że ten kurs nie wniósł nic wartościowego do twojego życia i nie schudniesz nawet kilograma, to oddam Ci całą kwotę, którą zainwestowałaś.


Na zgłoszenie reklamacji masz czas przez 30 dni od momentu zakończenia merytorycznej części programu, czyli przez 30 dni po zapoznaniu się z ostatnim modułem kursu. 


Dołączając do rocznego coachingu pt. „Załóż Czerwoną Sukienkę – Odzyskaj Swoją Idealną Figurę!” niczym nie ryzykujesz, bo albo zmienisz swoją figurę i swoje życie, albo odzyskasz pieniądze. 


Czy według Ciebie taka umowa jest fair? 


Miej świadomość, że kupując kurs i coaching pt. “Odzyskaj Swoją Idealną Figurę”, rozpoczynasz przygodę życia!

Copyright © Anielska Mądrość

Scroll to Top